Список темНова темаНове опитуванняВхідРеєстраціяУкраїнськаРусский
Сторінка: 1
Сторінка сформована за
0.035 сек

Нових повідомлень:  
   Що за поїрпєнь?
Walker108 •  25.07.2017 22:47 
Країна: 
Немає даних
Місто/нас.пункт.: 
Немає даних

Не можу "отжєчь " камєнт у гілочці "Концепція самооборони... "

И зассанная блядь Россия стоит у винного ларька...(с) Юрій Нестеренко

Що за поїрпєнь?
Walker108 •  26.07.2017 05:30 
Країна: 
Немає даних
Місто/нас.пункт.: 
Немає даних

Зайшов на "сайтєц " за посиланням шановного Андрія і, так же як наш шановний Козак, офігів від скаліченої мови, на якій там все написано.
1. Ніколаєц... Це що, курва, за таке фамілійо? Якою мовою воно написане?
Якщо українською, добавте в кінці м'який знак. А в родовому відмінку - Ніколайця, а не Ніколайца.
Цікаво, як там у нього в паспорті написано...

2. Кам'янщик... Що це за професія така? Ніколи не чув... Може аффтар муляра мав на увазі?
Я б ніколи не найняв собі кам'янщика на будівництво, а то він з переляку замість схрона може змурувати ізбу.

Редагувалось 2 раз(и), останнiй: 26.07.2017 05:36
   Що за поїрпєнь?
Walker108 •  26.07.2017 05:52 
Країна: 
Немає даних
Місто/нас.пункт.: 
Немає даних

Скільки речень у цьому висері?... Я нарахував аж ОДНЕ... І то, якесь неповноцінне. Речення-мутант, можна сказати.
А як вам перли "забезпечення безпеки "... Чи "Самооборони з питань безпеки і оборони "?

Пріоритетом у цьому напрямку є необхідність врахування на етапі планування розвитку складових сектору безпеки і оборони та в ході реалізації відповідних планів факторів, що впливають на стан і тенденції розвитку суспільства, максимальне використання духовного та інтелектуального потенціалу, а також набутих знань та навичок участниками АТО, військовими ЗСУ, ДУК, іншими громадськоми формуваннями та представниками патріотичних рухів України, котрі маєть за мету захист прав і свобод громадян, суспільства і його людських ресурсів для забезпечення безпеки і оборони громади, держави Батьківщини:

1) створення правових, організаційних і фінансово-матеріальних умов для залучення громадян до процесу формування і реалізації державної політики Самооборони з питань безпеки і оборони, зокрема, шляхом: консультацій із громадськістю, громадських слухань та інших форм, активізації діяльності громадських рад при органах виконавчої влади, інших центральних органах виконавчої влади; підтримки та заохочення проведення громадськими організаціями та громадянами досліджень з питань безпеки і оборони Ірпіня, Приїрпіння, України з урахуванням чинного законодавства; проведення громадської експертизи проектів законів, урядових рішень, концепцій, стратегій та державних програм з питань безпеки і оборони;

Активна та наполеглива участь у формуванні.

2) створення умов для ефективного громадського контролю за діяльністю складових сектора безпеки і оборони шляхом: розширення формату та механізмів інформування громадськості про їх діяльність та виконання покладених на них завдань; посилення відповідальності керівників відповідних складових сектора безпеки і оборони за своєчасне реагування на звернення громадських організацій та громадян, повідомлення засобів масової інформації про неналежне виконання ними своїх завдань та про факти порушень прав військовослужбовців, працівників громадських формувань та членів їхніх сімей;

3) сприяння участі громадських діячів у підвищенні готовності складових сектора безпеки і оборони до виконання визначених їм завдань шляхом: оптимального використання інтелектуального потенціалу нації, людського фактора держави їх мобілізацію для протидії внутрішнім і зовнішнім загрозам; консолідації різних громадських ініціатив та рухів у підтримці глобальної стратегії з протидії тероризму, створення багатофункціональної системи антитерористичних дій і мінімізації терористичних загроз; створення системи суспільної (неурядової) протидії тероризму ота сепаратизму, яка доповнюватиме державну систему; створення умов для залучення громадських організацій до військово-патріотичного виховання молоді, підготовки громадян до захисту Батьківщини; формування у громадян активної позиції несприйняття і протидії тероризму, сепаратизму в будь-яких його проявах; удосконалення законодавчого забезпечення з питань розвитку волонтерського руху і підвищення якості надання волонтерської допомоги; формування постійних громадських органів у складових сектора безпеки і оборони та впровадження безпосередньої їх участь в опрацюванні та обговоренні проектів документів місцевого значення, що визначають суспільно значущі напрями розвитку цих складових, зокрема у питаннях покращення їх професіоналізації, соціального, медичного та матеріально-технічного забезпечення, раціонального використання державних ресурсів, ресурчім місцевого бюджету тощо.

Редагувалось 7 раз(и), останнiй: 26.07.2017 06:06
   Що за поїрпєнь?
Walker108 •  26.07.2017 06:13 
Країна: 
Немає даних
Місто/нас.пункт.: 
Немає даних

А ще, Приїрпіння повергло мене під стіл... Звучить як Підзалуп'я.

Редагувалось 1 раз(и), останнiй: 26.07.2017 06:14
   Що за поїрпєнь?
Козак •  26.07.2017 08:01 
Країна: 
Україна
Місто/нас.пункт.: 
Черкаси

Аналогічно. Я не знав що робити, сміятись чи плакати.

Такі шедеври не рекламувати слід, а ховати подалі від людей.

Це жах. Про що я і намагався сказати Андрієві. На жаль він не почув. Але образився. Зря.

Що за поїрпєнь?
Walker108 •  26.07.2017 08:25 
Країна: 
Немає даних
Місто/нас.пункт.: 
Немає даних

Ще було б цікаво дізнатися у пана Андрія як там себе почуває так зване "українське козацтво ".
Щось мене гложуть смутниє сомнєнія, що воно зараз перебуває на подтанцовкє у сєпарів.
Бо ніякої активності козацтва з українського боку я не помітив.

Редагувалось 1 раз(и), останнiй: 26.07.2017 08:25
   Що за поїрпєнь?
Козак •  26.07.2017 12:54 
Країна: 
Україна
Місто/нас.пункт.: 
Черкаси

Ні, ті ряжені завжди при царю. На подтанцовкє. ))

Суки, навіть козацтво приватизували. ((

Козаки справжні всі на війні. Україну захищають від "братів " кацапів.

Андрюха, як я зрозумів, там також був. За що йому хвала і шана.

А от вчитись паразит не хоче. І це хирово. Для нього в першу чергу.

Що за поїрпєнь?
Сель Ави •  26.07.2017 17:42 
Країна: 
Немає даних
Місто/нас.пункт.: 
Немає даних

ага, каменщик - муляр?
надо сразу на ангельский переводить, а то с маляром путаница.
а так вот - каменщик : mason, bricklayer, stonemason, builder
и все понятно кто кому вася.
масоны, блин. Каменярі.
Тайный союз меча и орала.
Кому-то надо побыть часок гигантом мысли и особой приближенной к гетьману.

Постреволюционное общество - то же, что и при Ильфе и Петрове только со смартфонами, ...БЛИН!

Що за поїрпєнь?
Walker108 •  26.07.2017 20:19 
Країна: 
Немає даних
Місто/нас.пункт.: 
Немає даних

Каменярі - то інше. Каменярі у Франка руйнували молотами скелю.

Сторінка: 1
Список темНова темаНове опитуванняВхідРеєстраціяУкраїнськаРусский
За достоверность и правдивость опубликованой информации администрация сайта и форума ответственности не несет
www.diletant.com.ua
Пишите нам: diletant@diletant.com.ua